3 ARALIK 2023 TFK 28. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇ LİSTESİ

TFO 28 Sonuçları açıklanmıştır. Emeği geçen öğretmenlerimize ve katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz. İlk 50 ye giren öğrencilerimizi kutlarım.

TFK Çocuklar İçin Felsefe Birimi Başkanı

Nuran Direk

3 ARALIK 2023 TFK 28. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇ LİSTESİ

Ö   Ğ   R   E   N   C   İ   N   İ   N

DERECESİ

ADI – SOYADI

OKULU

İLÇE – İL

 

1 EDİZ KAAN ERMEZ NURİ ERBAK ANADOLU LİSESİ YILDIRIM – BURSA

2 GİRAY AKIN ERDİNÇ HEV ÖZEL HİSAR LİSESİ EYÜPSULTAN –  İSTANBUL

3 RANA DOĞRUSÖZLÜ ÖZEL ALMAN LİSESİ BEYOĞLU – İSTANBUL

4 YİĞİT DOĞRU BTSO HÜSEYİN SUNGUR ANA. LİSESİ OSMANGAZİ – BURSA

5 ELİF SUDE YANIK VKV KOÇ ÖZEL LİSESİ TUZLA –  İSTANBUL

6 MEHMET FURKAN ORAK ÖZEL OKYANUS FEN ve TEKNOLOJİ LİSESİ SEYHAN –  ADANA

7 TUGAY ŞÜKRÜ ALKOÇ SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ ZEYTİNBURNU –  İSTANBUL

8 CEMRE DİRİ BURSA ERKEK LİSESİ OSMANGAZİ –  BURSA

9 ULAŞ KURT ÖZEL İTALYAN LİSESİ BEYOĞLU –  İSTANBUL

10 BORA ERGÜL ÖZEL BÜYÜK KOLEJİ ÇANKAYA – ANKARA

11 ÇAĞAN OKUR PEMA LİSESİ SELÇUKLU – KONYA

12 ALİ BERAT BOŞÇA ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ ÜSKÜDAR – İSTANBUL

13 KUZEY KANTARCIOĞLU ÖZEL AMERİKAN ROBERT LİSESİ BEŞİKTAŞ – İSTANBUL

14-15-16 ERDEM ŞAHİN ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ ÇANKAYA – ANKARA

14-15-16 GÖKBERK BULUNMAZ ALİ OSMAN SÖNMEZ SOS. BİLİM. LİSESİ OSMANGAZİ – BURSA

14-15-16 İLKCAN ONUR TUTAŞ MUSTAFA KAYNAK ANADOLU LİSESİ MERKEZEFENDİ – DENİZLİ

17 BÜŞRA BOLATTÜRK CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ İSKENDERUN – HATAY

18 SENA DALKIRAN ÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ ATAKUM – SAMSUN

19 NASUH SAFA AYDIN UŞAK FEN LİSESİ MERKEZ – UŞAK

20 ECEM ÖZTİMER TED ÖZEL ATAKENT KOLEJİ LİSESİ KÜÇÜKÇEKMECE – İSTANBUL

21 SEDAT TÜFEKÇİ ERÜNAL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ DÖŞEMEALTI – ANTALYA

22 ELİF BİLGE PAPATYA KÜTAHYA ASE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MERKEZ –  KÜTAHYA

23 CANSU MAKBULE KÜÇÜK ÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ BORNOVA –  İZMİR

24 EMEK DENİZ GEMİCİ ÖZEL ÇİĞLİ FEN BİLİMLERİ ANA. LİSESİ ÇİĞLİ – İZMİR

25 HAN BAYLAN ÖZEL SAİNT BENOİT FRANSIZ LİSESİ BEYOĞLU – İSTANBUL

26 ZÜBEYDE HAYAT BAŞÖZ BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ ESENKENT – İSTANBUL

27-28 İBRAHİM ÖZBAY EYÜP UYGAR FEN LİSESİ TOROSLAR – MERSİN

28-28 ALPEREN ÖZALİ KİLİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MELİKGAZİ –  KAYSERİ

29 SALİH EFE GARİP KARATAŞ ANADOLU LİSESİ KONAK – İZMİR

30-31 MURAT ATİLLA DAŞTAN VEFA LİSESİ FATİH –  İSTANBUL

30-31 BARIŞ PEYNİRCİOĞLU KARABAĞLAR NEVVAR-SALİH İŞGÖREN ANADOLU LİSESİ KARABAĞLAR – İZMİR

32-33 MAHMUT YAHYA SARIÇİÇEK SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ BEŞİKTAŞ – İSTANBUL

32-33 BERRAK NUR AKAR ÖZAY GÖNLÜM FEN LİSESİ TAVAS – DENİZLİ

34 EZET NAZ TOSUN ÜNAL AYSEL ANADOLU LİSESİ KEMER – ANTALYA

35-36 ÖMER FARUK ÇAMKERTEN BURSA ANADSOLU LİSESİ OSMANGAZİ – BURSA

35-36 ÜNAL CAN GÜNGÖR UĞUR OKULLARI MERSİN KAMPÜSÜ YENİŞEHİR – MERSİN

37 MEHMET TALHA ALKAPTAN TENZİLE ERDOĞAN ANADOLU LİSESİ MERKEZ – ISPARTA

38 ŞAHPAR NİL ÖZER ÖZEL İZMİR AMERİKAN LİSESİ KONAK – İZMİR

39 MERT KAYA GAZİ ANADOLU LİSESİ KÜÇÜKÇEKMECE – İSTANBUL

40-41 GÜLENAY GÜNEŞ ORTACA ÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ ORTACA – MUĞLA

40-41 IRMAK KESERCİ İSTEK BELDE OKULLARI PENDİK –  İSTANBUL

42 TUĞÇE MISIRLIOĞLU SEZİN OKULLARI ÇEKMEKÖY –  İSTANBUL

43 KUZEY EFE CAN ÇİNE MEHMET TUNCER ANADOLU LİSESİ ÇİNE – AYDIN

44 DEFNE BOZKURT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ LARA KAMPÜSÜ MURATPAŞA – ANTALYA

45 HALİL EKİN UTANGAN YUSUF KALKAVAN ANADOLU LİSESİ MEZİTLİ – MERSİN

46 ZEHRA YILMAZ HATAY ANADOLU LİSESİ ANTAKYA – HATAY

47-48 SEMİH KOCAMANOĞLU ÖZEL ENKA MES. ve TEK. ANA. LİSESİ DİLOVASI – KOCAELİ

47-48 ZEYNEP IŞIK DİNÇKAL BAHÇEŞEHİR FEN ve TEKNOLOJİ LİSESİ KEMERBURGAZ – İSTANBUL

49-50 AYŞE NAZ KARABACAK YAŞAR KIMIL FEN LİSESİ PAMUKKALE – DENİZLİ

49-50 SELAHATTİN CAN KARACA ERÜNAL SOSYAL BİLİMLER LİSESİ DÖŞEMEALTI – ANTALYA

 

SIRA NO

OLİMPİYAT MERKEZİ (BÖLGE)

BAŞVURAN ÖĞRENCİ SAYISI

KATILAN ÖĞRENCİ SAYISI

 

ELENEN

ELEMEYİ GEÇEN

1 ADAPAZARI 12 11 6 5

2 ANKARA 48 46 35 11

3 ANTALYA 17 17 6 11

4 BURSA 33 32 23 9

5 DENİZLİ 30 30 18 12

6 GAZİANTEP 12 12 6 6

7 HATAY 12 10 6 4

8 İSTANBUL 103 91 51 40

9 İZMİR 60 59 44 15

10 MERSİN 14 14 – 14

11 SAMSUN 10 9 4 5

TOPLAM 351 331 199 132

 

Komisyon Başkanı

Prof. Dr. İoanna Kuçuradi

Üyeler

Nuran DİREK – Gülşen ÖZ – Gülfer BİRSİN – Suna ATABEK – Yıldız AYBARS –  Sona KÜÇÜKYAN 

Nihal EREN – Umut KARAGÖZ – Şehriban GÖZCÜ – Betül TURFAN – Nüket SERTKAYA 

Selin BEKTAŞ –  Barış AKPINAR – Zeynep GÜRBÜZ DİKİCİ – Yüksel MARIM

TFO28 SONUÇ LİSTESİ

Yorum Yaz